+48 500 089 821 mgstudio@mgstudio-lazienki.pl

Nasza oferta

SALON SPRZEDAŻY - W naszej szerokiej ofercie produktów i usług, oferujemy Państwu pełną ofertę producentów płytki ceramicznej, wyposażenia łazienek, chemi budowlanej, akcesorii łazienkowych. Współpracujemy z najwiekszymi i najlepszymi Fabrykami oraz Dystrybutorami krajowymi i zagranicznymi. ROCA, KOŁO, CERSANIT, DURAVIT, VILLEROY&BOCH, KOHLER, AQUAFORM, RUBEN, RIHO, VICTORY SPA, EXCELLENT, SANPLAST, KWADRO, TRES, HANSGROHE, GROHE, RAMON SOLER, OPOCZNO, PARADYŻ, TUBĄDZIN, NOWA GALA, POLCOLORIT, CERAMICA MARCONI, GRESPANIA, VENUS, VIVES, AZTECA, PORCELANOSA, EGEN, i wielu innych. Sprowadzimy dla Państwa prawie każdy asortyment. Salon naszej firmy posiada 650 m2 stałej ekspozycji pokazującej wygląd jak i aranżację łazienek. Każda z nich została zaprojektowana zgodnie z zaleceniami producenta i przemyślana w taki sposób aby przedstawić klientom wyposażoną łazienkę w glazurę, terakotę oraz sanitariaty i armaturę, kończąc na grzejnikach.

http://mgstudio-lazienki.pl/galeria-salonu


STUDIO KUCHNI - Rozpoczynamy naszą przygodę z kuchniami Od dziś z naszym partnerem  wyznaczamy szlaki branżowych innowacji i trendów, poszerzamy ofertę i projektujemy kuchnie zarówno nowoczesne, jak i klasyczne. Nasz partner ma  bogate doświadczenie i stabilną pozycję w czołówce polskich producentów mebli kuchennych. Atlas Kuchnie to nie tylko producent, ale także nasz i Twój przewodnik po świecie mebli. Wśród 900 brył, w tym szafek dolnych, górnych, barkowych, medium, pawlaczowych oraz szafek do zabudowy sprzętu AGD oraz 40 modeli frontów, dostępnych w ponad 200 kolorach i 5 typach wykończeń pomożemy Ci wybrać te, które stworzą niepowtarzalny klimat centrum Twojego domu – kuchni.


http://atlas-kuchnie.com.pl/


 
PROJEKTY 3D - MG Łazienki & Wnętrza & Kuchnie jako pierwsze w naszyn rejonie w 2004 roku uruchomiło usługe wizualizacji - projektowania łazienek z wykorzystaniem profesjonalnego oprogramowania 3D. Dziś dysponujemy najlepiej przygotowanym STUDIEM PROJEKTOWANIA i doświadczonym, kompetentnym personelem. Do Państwa dyspozycji jest trzech projektantów oraz trzy stanowiska komputerowe, sprostamy Państwa oczekiwaniom oraz każdemu wyzwaniu. Jeżeli zamówienie na łazienkę zostanie złożone w naszej firmie ZWRACAMY KOSZTY WIZUALIZACJI - dokładne informacje u doradców handlowych w naszym salonie sprzedaży.


http://mgstudio-lazienki.pl/galeria-wizualizacji-3d


 

MG OUTLET jest miejscem gdzie oddajemy do Państwa dyspozycji towary w atrakcyjnych cenach. Wieloletnia współpraca z naszymi dostawcami umożliwia nam pozyskanie do naszej oferty produkty będącymi końcówkami serii, posiadającymi nieznaczne wady nie wykluczające ich z użytkowania lub po prostu w bardzo atrakcyjnych cenach.
 


Partnerzy