+48 500 089 821 mgstudio@mgstudio-lazienki.pl

O nas

Szanowni Panstwo! MG Łazienki & Wnętrza & Kuchnie dziala nieprzerwanie od 2001 roku, kontynuujac podstawowy profil dzialalnosci, sprzedaz wyposazenia lazienek, wnętrz, kuchni oraz obsluge inwestycji w zakresie dostawy plytek ceramicznych, gresow i wyposazenia lazienek oraz kuchni. Dzieki wspolpracy z dobranymi ze szczegolna starannoscia dostawcami-producentami z Polski, Wloch, Niemiec, Hiszpanii, Czech zapewniamy wysoka jakosc towaru, oryginalnosc, serwis i wsparcie techniczne. Wspolpracujemy z najlepszymi. Oferujemy dogodne warunki wspolpracy, pomoc w doborze asortymentu, wizualizacje, transport. Dbajac o naszych klientow, stale podnosimy kwalifikacje uczestniczac cyklicznie w spotkaniach z producentami oraz w szkoleniach technologicznych i produktowych.

Prawie dziesiecioletnie doswiadczenie w branży i kompetencja zespołu Działu Obsługi i Projektowania zapewni profesjonalną obsługę dla każdej naszej inwestycji oraz każdego naszego klienta. Możemy się pochwalić znakomitą współpracą oraz doskonałą opinią na rynku. Dzisiaj MG STUDIO składa się z kilku podstawowych działalności: SALON PŁYTKI CERAMICZNEJ i WYPOSAŻENIA ŁAZIENEK, STUDIO KUCHENNE, STUDIO PROJEKTOWANIA 3D, DYSKONT PŁYTKI CERAMICZNEJ, DZIAŁ USŁUG SERWISOWYCH.

W salonie MG  Łazienki & Wnętrza naszymi klientami są odbiorcy detaliczni, hurtowi oraz inwestycyjni. Posiadamy ofertę zarówno dla tych mniej zamożnych, jak i dla tych z najbardziej wysublimowanym gustem. Współpracując z nami, możesz być pewny, że niezależnie od posiadanych środków dołożymy starań, aby Twoja Łazienka była praktyczna, oryginalna i niepowtarzalna.

DLA NAS KAŻDY KLIENT JEST NAJWAŻNIEJSZY !
 

 

Partnerzy